Kiedy my działamy wtedy wszystko jest dobrze

Jesteśmy firmą do budowy domów, która dopina wszystko na ostatni guzik.

Możesz mieć do nas pełne zaufanie

W branży budowlanej działamy od wielu lat. Zaczynaliśmy pracując jako pomocnik budowlany i asystent projektanta, dziś sprawujemy funkcje Kierownika Budowy i Inspektora Nadzoru inwestorskiego. Cechuje nas skrupulatność i kompleksowość. Naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem na co dzień dzielimy się z naszymi Klientami w trakcie odbiorów technicznych mieszkań i domów (od dewelopera i z rynku wtórnego) jak i budowy oraz remontu ich wymarzonych domów.

W trakcie odbiorów technicznych zawsze informujemy Klientów jakie prawa i przywileje przysługują w ramach rękojmi udzielanej przez dewelopera oraz oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne w kwestiach spornych. Podczas budowy zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od uzyskania decyzji administracyjnych poprzez kompleksową organizację procesu budowlanego wraz kontrolą techniczną skończywszy na przekazaniu kluczy do własnego domu.

Jesteśmy pasjonatami branży budowlanej, a także absolwentami Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Świętokrzyskiej oraz Wydziału Budownictwa i Architektury na Politechnice Rzeszowskiej. Gwarancją posiadanego doświadczenia oraz wiedzy z zakresu budownictwa są posiadane przez nas uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Współpracujemy z Inwestorami prywatnymi, instytucjonalnymi oraz Generalnymi Wykonawcami wielu obiektów w kraju. Jeśli nie znamy odpowiedzi na jakieś pytanie, to na pewno znamy kogoś kto nam na to pytanie odpowie. Współpracujemy z inżynierami różnych branż oraz pracownikami naukowymi wyższych uczelni. Do budownictwa podchodzimy z pasją, starając się z każdym dniem zmieniać branżę budowlaną na lepsze.

Członkowie naszego zespołu posiadają niezbędne uprawnienia. Przynależą do odpowiednich samorządów zawodowych:

Od projektu do wykończenia

Jeżeli chcesz mieć dom marzeń ale nie masz czasu. Zrobimy dla Ciebie wszystko od pomocy w zakupie działki do ostatniego etapu wykończenia, realizacji podjazdu, a nawet nasadzenia.

Experci Budowlani