Experci budowlani - Projektowanie
Logo loader
0%
728057568 725474123 experci.budowlani@gmail.com
Logo
Video

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ / PRACE REMONTOWE
I WYKOŃCZENIOWE

EXPERCI BUDOWLANI to firma, która powstała z miłości do budownictwa i dobrego designu. Na rynku nieruchomości czujemy się jak ryba w wodzie. EXPERCI BUDOWLANI jest połączeniem doświadczenia oraz nowoczesnego podejścia do biznesu. Sprawdzeni wykonawcy, świetna znajomość rynku nieruchomości, profesjonalna obsługa klienta i przejrzyste finansowanie sprawiają, że współpraca z nami będzie przyjemnym doświadczeniem. Chętnie dzielimy się doświadczeniem zdobytym w pracy w dużych firmach budowlanych i na budowach całego kraju. Działamy głównie na terenie podkarpacia, świętokrzyskiego i małopolski.

Przez cały czas trwania projektu dbamy, aby prace wykonane były w uzgodnionym czasie i budżecie. W czasie gdy Ty odpoczywasz na wakacjach lub pracujesz, my działamy. O postępach prac oraz kosztach jesteś na bieżąco informowany. Dobrze wykonany projekt oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii sprawiają, że z każdego miejsca na świecie możesz obserwować postęp prac oraz kontrolować finanse przeznaczone na realizowaną inwestycję. Wystarczy tylko dostęp do internetu.

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do estetyki wykonania prac. Na wykonane prace udzielamy gwarancji. Oprócz prac remontowo-budowlanych wykonujemy również zabudowy meblowe na wymiar. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również pomoc w odbiorach mieszkań, lokali oraz domów od dewelopera. Prawidłowo odebrany lokal, jest świetną bazą do późniejszych prac wykończeniowych. Oferujemy pomoc w razie wątpliwości dotyczących 5-letniego okresu rękojmi, a także rzetelne opinie umów deweloperskich.

Dla inwestorów, którzy pozyskują nieruchomości na wynajem, świadczymy kompleksowe usługi. Projekt oraz jego realizacja, umeblowanie mieszkania, wykonanie sesji zdjęciowej, umieszczenie ogłoszenia na portalach internetowych, umowa najmu z najemcą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z gotowymi pakietami wykończenia mieszkania.

Proces powstawania Twojego wymarzonego wnętrza dzielimy na etapy, zobacz jak może on wyglądać:

Biale Czarne
1
Umowa aranżacyjna
Umowa aranżacyjna

Podpisanie Umowy Aranżacyjnej jest początkiem wspólnej drogi projektowej.

Biale Czarne
2
Konsultacja z architektem
Konsultacja z architektem

Bezpłatne spotkanie w celu zapoznania się z ofertą oraz harmonogramem prac naszej firmy.

Biale Czarne
3
Wybór materiałów
Wybór materiałów

Po finalizacji Umowy Aranżacyjnej spotykamy się w naszym showroomie na wybór materiałów. Bazujemy głównie na wybranym pakecie wiodącym. W razie potrzeby nasza oferta jest elastyczna, możemy dobierać materiały z innych pakietów lub spoza oferty (maksymalnie 4 zmiany).

Biale Czarne
4
Wizualizacja łazienki, pomiar, kosztorys
Wizualizacja łazienki, pomiar, kosztorys
  • inwentaryzacja
  • kosztorys

Na podstawie wybranych materiałów nasi architekci przygotowują wizualizację łazienki. Klient ma możliwość wprowadzenia maksymalnie 3 zmian w projekcie. Po finalnym odbiorze lokalu od dewelopera wykonujemy wizję lokalną oraz pomiar. Kolejnym etapem po weryfikacji standardu deweloperskiego jest przygotowanie kosztorysu na prace wykończeniowe.

Biale Czarne
5
Projekt wykonawczy
Projekt wykonawczy

Dokumentacja techniczna jest ostatnim elementem współpracy projektowej. Projekt wykonawczy przedstawia to, co będzie zrealizowane w lokalu.

Biale Czarne
6
Umowa wykończeniowa
Umowa wykończeniowa

Podpisanie Umowy Wykończeniowej jest finalizacją kolejnego konstrukcyjno-budowlanejwspółpracy.

Biale Czarne
7
Prace wykończeniowe
Prace wykończeniowe

Nadzorujemy każdy etap prac, kontrolując prawidłową realizację projektu oraz terminowość.

Biale Czarne
8
Sprzątanie
Sprzątanie
Biale Czarne
9
Odbiór gotowego mieszkania
Odbiór gotowego mieszkania

Kontakt

Jestem zainteresowany...

Zgodnie Rozporządzeniem RODO 2016/679 z 27.04.2016 r. art.13 pragniemy poinformować, że Państwa Administratorem danych osobowych „EXPERCI BUDOWLANI SP. Z O.O.". Dane przetwarzane są w celach realizacji zleceń, doradztwa technicznego oraz w celach kadrowych. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne dla celów realizacji zleceń, doradztwa technicznego oraz w celach kadrowych. W przypadku chęci usunięcia bądź zmiany swoich danych osobowych napisz na experci.budowlani@gmail.com